Tokio Hotel

16. června 2007 v 20:02 |  -muj příběh-
Tokio Hotel
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROSIM PRECTI SI TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jednou se tři holky sešli u jedny z nich aby se podívali společně na hitparáhu T-music. Jakmile začala ukazovali tam všelijaký videoklipy když přišli na řadu ,,novinky,, dali tam nějakou novou skupinu jménem ,,Tokio Hotel,, dvě holky když je viděli nemohli uvěřit vlastním očím byly to strašně krásní kluci ve věku 16-18let. Obou holkám se moc líbili ale té třetí NE! Holky jí to měli za zlé ale kamarádili s ní pořád. Ve čtvrtek si šli všechny jako obvykle koupit svůj oblíbený časopis a když ho otevřeli… byly uvnitř! Tokio hotel byly v tom časopise byl tam jejich plakát a rozhovor s klukama.
,,nová německá skupina se oběvila v hitparádách a je na prvních příčkách……….'' holky začali číst stránku o TH, ale ta třetí si četla něco jiného. I když šli nějací kluci kolem nich vůbec si jich nevšímali. Další dny se o TH zajímali čím dál tím víc a jednoho dne přišli ostříhaný i oblečený jako TH. Jejich stěny v pokojích byly polepeny plakáty TH a nic jiného než TH. Byli do nich strašně zblázněný a tak když měli přijet do prahy chtěli tam taky, ale rodiče jim to nedovolili. Byli z toho strašně smutný a vyhrožovali smrtí, ale rodiče jakoby nic.
Když přišel den koncertu byli strašně moc smutný a stou třetí se vůbech neviděli sice jim několikrát volala,ale oni to nezvedali. Měla o ně hrozný strach a tak s vydala k nim domů,ale cesta k nim byla daleko a tak jí to trvalo dlouho.mezitím ty dvě holky se rozhodli o to co slibovali už před koncertem O SMRT
Šli do koupelny a i když je viděla mamka a ptala se jich kam jdou oni jen odpověděli:
,,do koupelny, NERUŠ NÁS PROSÍM''
maminka si toho nevšímala vždyt' to je normální že jdou do koupelny. Holky v koupelně napsaly dopis:
milá Kate
Strašně nerady jsme to udělaly ale ty víš proč… proč sme to udělaly víš že jsme strašně moc milovali Billa,Toma,Gustava,Georga no prostě tokio hotel a tak když jsme nemohli jet na jejich koncert a vidět je na živo je to pro nás strašný chápeš to vid'. Víme že pro tebe a všechny ostatní co nás mají rádi doufám že se někdo takoví najde hrozný ale prostě jsme nevěděli co máme dělat dál a tak jsme to udělali. Prosím nebreč to jsi nám vždycky říkala když jsme byli smutný. Ty jsi byly vždy náš malí utěšovatel. Vzpomínejte na nás v dobrém… věříme že ty a Aleš se dáte dohromady a že se budete mít moc rádi. Jo a viřid' Honzovi, at' nechá všechny holky z naší třídy na pokoji jinak si to s ním vyřídím. Papa máme tě strašně moc rády a počkáme na tebe neboj.
Pac a pusu posílají dvě zapřísáhlí fanynky Tokio Hotelu
Mart'a a Rad'a
A pak už jen.. vzali si žiletku a jednou,dvakrát se řízli, tekla krev ale pořád žili až po třetí usnuli a už se neprobrali….. mezi tím přiběhla Kate k nim domů, zvonila na zvonek venkovních dveří než jí přišla otevřít její maminka.
,,dobrý den je doma Radka s Martou?''
,,ano je pojd' dál jsou v koupelně tam trefíš sama vid'''
,,ano,ano děkuji''
Kate jde pomalu po schodech ke kupelně, otevře dveře a….. a vidí dvě nehybná těla jak leží na podlaze. Hrůzou se lekne,začne křičet a brečet. Do koupelny příjde maminka a též se rozbrečí atd. maminka jde dolů zavolat na policii aby to vyřešili. Kate je v koupelně chvíli sama s jejími těli a prohlíží si je. Najednou vidí jak Matra drží něco v ruce, vyndá to a začne číst:
milá Kate
Strašně nerady jsme to udělaly ale ty víš proč… proč sme to udělaly víš že jsme strašně moc………..
Když to čte rozbrečí se znovu a když uslyší že jde jejich maminka po schodech schová dopis do kapsy. Přijede policie,odveze tělo,sepisujou důkazy…..
Doma si říkám poč to udělali proč?
Další dny jdu do školy ale tam se nemůžu na nic soustředit pořád vzpomínám jaký byli dny s holkama jak jsme spolu pozorovali kluky jak jsme dáli průsery ve školy jak jsme se každou sobotu dívali na T-music……. ,,Tokio Hotel za všechno může! Jen Tokio Hotel'' uvědomí si Kate. Ve středu mají pořeb a Kate tam jde celí pořeb probrečí jako jejich maminka. Celou dobu dává vinu za smrt jejich kamarádkám jen tokio hotelu. Po přbu se stane Anty tokio hotelu,protože mohl za smrt jejich dvou nejlepších kamarádek. Když Kate vyroste, nejde si dobře placenou práci a vidělá si hodně peněz. Skupina Tokio Hotel pořád existuje a tak se vydá Kate do Německa za TH aby jím řekla co způsobily smrt jejich nejlepších kamarádek atd. když se to TH dozví, že kvůli nim umřeli dvě jejich fanynky, přestali okamžitě zpívat,vystupovat,skládat písničky no prostě se už neoběvili nikde ani v hitparádách ani v živích vystoupení ani nikde jinde NIKDE !! ale Kate to bylo jedno jejim nejlepším kamarádkám to život nevrátí……….
Tak prosím já Blue strašně moc prosím at' nikdy NIKDY neděláte to co Marta a Radka v tomhle vymyšleným příběhu. Sice je vmyšlený ale také se to stalo 15ti letá dívka si kvůli TH vzala život. Takže to není ani zas tak moc vymyšlený co myslíte?
Mějte nějaký sví vzory to je v pořádku,mějte koho obdivovat to je taky v pořádku ale nikdy to nenechte zajít tak daleko jako Marta a Radka……
zdraví vás vaše Blue
Někdo se mě ptal jestli si to může dát na blog MUZE , ale musím o tom vědět a taky musí být pod článkem udedený zdroj dík za pochopení...........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucii Lucii | 16. června 2007 v 20:18 | Reagovat

hezky receno muzu si tohle pujcit na blog samozrejmne uvedo zdroj

2 Lex Lex | Web | 16. června 2007 v 22:44 | Reagovat

Ne,nepřestala jsem.Nedávno jsem se strašně pohádala s kámoškou a co myslíš že se první oběvilo v mojí ruce?Jasně,žiletka.:'(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama